Elektrotechnická výstava Ostrava

V termínu 3. a 4. října máte opět jedinečnou příležitost zavítat do Ostravy a zúčastnit se druhého ročníku elektrotechnické výstavy Volty.cz. Po úspěchu premiérového ročníku v Trojhalí přicházíme letos s ještě většími ambicemi, a proto se výstava přesune na prostorné výstaviště Černá louka, kde probíhají významné veletrhy.

Na podzimní výstavě na Ostravském výstavišti vás čeká obrovská plocha rozkládající se na pět tisíc metrů čtverečních. Tato elektrotechnická show přiláká mnoho vystavovatelů nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska a Polska. O počtu účastníků svědčí skutečnost, že se již přihlásilo 70 vystavovatelů, kteří představí to nejnovější ze světa elektrotechniky.

Návštěvníci se mohou těšit na zcela zdarma vstup na výstavu a to včetně doprovodného programu. Během těchto dvou dnů budou mít jedinečnou příležitost vidět a poznat spoustu novinek z oblasti elektrotechniky, elektromobility, vědy a techniky.

Mohou také  potkat osvědčené elektrikáře z Ostravy a okolí.  A pokud jste fanoušky moderního osvětlení a chytrých domácností, určitě si zde přijdete na své, protože právě tyto trendy nebudou chybět ani letos jako je třeba Loxone.

Těšte se na návštěvu na druhém ročníku elektrotechnické výstavy Volty.cz a věřím, že si odnesete spoustu inspirace a nových poznatků ze světa elektrotechnologie.

Marek Mohelník

Elektrikář pro Ostravu a okolí